Дозвольте представити вам чарівну леді Аліну Бугар. Вона чимсь схожа на Мері Поппінс. Манерами, стилем… Звісно ж, нагадує сучасну Мері. Яка не поступається єдиній традиції: кожне слово Аліни справді виважене. У житті і в Школі ввічливих манер.

Так зійшлись зимові зорі, що я зробила декілька фото для свого та вашого задоволення. Цей репортаж із заняття по столовому етикету. Дітки обідали у вдало оформленому ресторані PACHE. А я згадувала, як все починалося…

16

Ми також сиділи у ресторанчику. OLIVA, здається. І я скромно долучилась pr-порадами до задуму Аліни. Про те, що Art of Protocol точно буде і буде ніяк не проектом-одноденкою, я зрозуміла вже на завтра. Бо Аліна не тільки почула мої зауваження щодо сайту. Вона зробила невеличкі правки так швидко, що моєму здивуванню не було меж.

7

Якщо ви бачили, як народжується проект, то ви зрозумієте мій захват. Якщо вам траплялись ситуації формату «Манери? — Ні, не чули», то буде зрозумілим задум. Бо Art of Protocol – це і Школа ввічливих манер, і реінкарнація етикету в Україні. Він, етикет, начебто існує. Але точно в підпіллі.

22

Щодо захвату, то його було з кожним днем все більше. Бо Аліна навіть декілька відкритих подій організувала: з афішами, промо-листівками і фото-звітом. Все саме так, як я пропонувала. Навіть краще.

14

Не певна, що Аліні так сподобається, але завершу дотепними словами Мишка (цього джентльмена ви і бачили на фото): “Моя дівчинко…”

… Не зупиняйся, — це вже від мене.

18

15

13

24

17
Килина Бішер, 2014.

Сохранить

Сохранить

Сохранить