Не маєш демо? – То зроби його. Ні, не затягуй на тиждень-місяць. Запиши тут і зараз, навіть посеред вулиці. Так атмосферніше: і сміх, і трамвайне дзижчання, крик птахи, чиїсь прокльони і сльози. Може, навіть, твої. Бо, діставши мрії із далекої шухляди, дістанеш і все, від чого ховався. Хоча ховав.

А щодо демо… Запиши його посеред вулиці. Я серйозно, як і автор фільму «Почати знову» John Carney. Вперше моніторила сценариста, от чесно. Шукала і знайшла Джона, бо його цінності дуже подібні до моїх. Я теж люблю слухати чиїсь треки і так пізнавати людину, підглядати у вікна, танцювати у клубі під «свою» музику… і вірити, і бути вірною. Ні, він не вигадав. Написати можна лиш про те, що сам знайшов в собі чи в інших.

Круто, як маєш талант, круто бачити його в тих, хто поруч. Навіть без алкоголю чи попсової коли.) А з’їхати з рейок… нестрашно, якщо ти знайдеш ту людину, з якою музика до пізньої ночі буде насолодою. Один плеєр, один плейлист, – не одна ніч твого життя.

А записати демо… Ну, це справді крок. Якщо твоя шухляда схована у іншому місті, якщо ти не певен в таланті, в собі, якщо… якщо… Але ніхто цей крок не зробить за тебе. Життя дасть правильних людей, не завжди тверезих чи охайних, але правильних. Тому не відмовляйся від візиток. І мікрофона. Відправ минулому тужливу пісню.

І візьми каву з собою.

Моя інтуїція вперто тицяла у афішу BEGIN AGAIN. Добре, що я її почула. Фільм «Почати знову» – чудовий вибір для тих, хто знову щось починає. Чи просто починає.

Не бійся, що нова пісня сира. Якщо вона справжня, то тебе почує той, хто бував у місті самотнім.

Хочу до Нью-Йорка. І трохи самотності. Щоб писати. І записати… своє демо.

Begin-Again

P.S. А фільм, до речі, про продюсера, котрий «з’їхав з рейок» і став майже волоцюгою. Навіть нагороди здав у ломбард. Не втратив єдиного – таланту знаходити таланти. І дівчинка, котру він зустрів (у клубі з вільним мікрофоном), допомогла йому знайти себе. І сім’ю. Хоча сім’я завжди була і буде поруч.

Врешті-решт він, продюсер, знову з’їхав з рейок, коли погодився продати вистражданий альбом всього за… долар. (Навіть не за 2$!). Але смак не в ціні. Смак у тому, як писали альбом! Таки посеред вулиці.

 

Рекомендую. Надихає. Смакує з подругою.

О, і трейлер вам презентую.

 

Килина Бішер, 2014. Майже з Нью-Йорка.)

Сохранить