«Аналогів “Гуляндії” немає не тільки в Україні, а й у світі. Ми задумали цей театр інтерактивним, у шоу стирається межа між глядачем та актором. Діти отримують цілий спектр контрастних, несподіваних емоцій, яких досі не переживали, вчаться вирішувати справжні проблеми — зазначає автор ідеї шоу та режисер Поліна БАРАНІЧЕНКО. Цього року ми презентуємо казку українською мовою, вдосконалили декорації і оновили сюжет для тих, хто вже традиційно планує візит до “Гуляндії”».

Потрапити у неонове шоу, стати учасниками музичного гурту, відвідати найзимовішу кімнату, а ще дім велетня, врешті не загубитися у лабіринті, завдяки розмовам по Skype із казкарями це все про Гуляндію. Лабіринт складається із шести самостійних кімнат із гігантськими декораціями, у казці живуть 13 справжнісіньких героїв, а пишеться вона усіма учасниками шоу, тут і зараз. Пригодницький сюжет подарує неочікувані враження від сучасної розваги.

Гуляндія
За словами сценариста проекту Юрія СОЛОНЦЯ: «В «Гуляндії» ми намагалися зруйнувати ефект «четвертої стіни» і запропонували кардинально новий підхід до театралізованого дійства.  Жодних сцен, куліс, антрактів чи інших обмежень. Все, що відбувається навколо абсолютно живе і реальне. Тут глядач стає актором, частиною сюжету та запропонованих обставин і може доторкнутися до героя, який був придуманий спеціально для нього. Відбувається повне занурення у казку, що дає абсолютно новий рівень емоцій».

→ Запропонували та зібрали сімейні враження

“Будемо вдячні за ваш чесний відгук про шоу у блозі чи будь-яких зручних соцмережах,” – сказали ми. І отримали чимало текстових та фотовражень

♦♦♦

vinka1pruf

vinka2 prufvinka3prufvinka4

 

Найзим-м-мовіші влоги

 

 

 

→ Також до вашої уваги найтепліші публікації

alisa wonderland bloggeralisa2

Женя Аліксюк

мамонтов

Olya Shylenko

тревелмама

movch1

Наталя МовчанНаталія Мовчан

Марія Діденко

відгук блогера про шоуchorna 2

 ♦♦♦ Нумо гуляти! ♦♦♦

 

Конкурс на сторінці бренду

KPI // like 136 / share 117 / comment 134

Гуляндія

konkurs12

konkurs2konkurs3

Ви проглянули інтерактивну SMM-кампанію

від PR-команди BOOKINBAG

→ Це було непросто /щонайменше 23 якісних відгуки/, але весело! Звертайтесь, будемо вам раді

bookinbag promo

2017

Сохранить

Сохранить