Того ранку я хвилювалась нестерпно. Це був перший фотострім у моєму житті. Я навіть уявлення не мала, що це. Але ще задовго до того, як розхвилювась, підтвердила участь. Як фотограф.

От люблю я дегустувати життя і пізнавати себе за несподіваних, часом нестерпних або натхненних, обставин. Як вже пощастить. І у такому житті є не лише романтика. Є випадок та страх, адже завтра ти можеш провалити те, що задумав, розчарувати когось. Найперше – себе. Бо вперше здобуваєш такий досвід.

Проект «Казка» – це таки ідеальні кадри для мого портфоліо. Я знала, що на знімальному майданчику, у парку, будуть творити декоратор, стиліст, візажист і персонажі, власне. Дівчата, котрі зважились приміряти улюблені казки: Червону Шапочку, Алісу у Країні Див, Дюймовочку, Принцесу-Лебідь. І будуть фотографи, сильні та кращі за мене. І на це теж треба було зважитись.

Тепер знаю, що у казку можна втрапити стандартним жовтим «Богданом». Засвоїла, що фотострім – краща спортивна прогулянка. Полюючи за вдалим кадром, мало переймаєшся тілом, яке тим часом практикує йогу. А фотографи… бачать по-різному. І весь цукор не в тому, хто кращий, а в кайфі побачити кадр по-новому.

Від команди, яка творила «Казку», я у щирому захваті. І вже за декілька днів презентую вам інтерв’ю із дівчатами. А поки – кадри, на які ми зважились одного недільного ранку…

Червона Шапочка

? Little Red Riding Hood

У казку повірила –Дар’я Чуйко.

червона_шапочка13

червона_шапочка3

шапочка1

червона_шапочка17

червона_шапочка16

червона_шапочка6

червона_шапочка19

Принцеса-Лебідь

? The Swan Princess

У казку повірила –Тетяна.

принцеса-лебідь 4

принцеса-лебідь 2

Принцеса-лебідь

принцеса-лебідь 3

пинцеса-лебідь 1

принцеса-лебідь 5

 

Дюймовочка

? Tommelise

У казку повірила – Крістіна Жолковська.

Дюймовочка

Дюймовочка1

Дюймовочка 2

Дюймовочка 7

Аліса у Країні Див

? Alice in Wonderland

У казку повірила –Катріна Вельможко.

alisa2

alisa3

alisa6

alisa4

alisa5

Команда:

декор – Анна Тихонова;

стиль – Катерина Харчук;

візаж – Анна Турницька;

головний фотограф проекту – Даша Артеменко.

Дякую усім за досвід і йогу J

Килина Бішер, 2014.

Сохранить