МІСІЯ

перший слайд

Ми відважно беремося за стратегії, ґарантуємо силу та інтелектуальність тактичних кроків.

Як правило, працюємо з бізнесом, що бажає втілювати освітні, культурні проекти. Часто — КСВ-проекти чи нетипові, корисні для суспільства рекламні кампанії. Нашими партнерами також були і є громадські організації, люди-бренди, команди, що поширюють знання в офлайні чи просторами павутини.

Мантра команди: зробити кожен такий проект wow-проектом. І до позначки wow ми тягнемося завжди. Бо кожен невеликий проект містить ДНК компанії-партнера і наше ДНК також.

Цитата Віолети

Ми працюємо на перетині піару та івентів. Сама подія, себто івент, не може бути нашим кінцевим продуктом. Ми ґарантуємо новизну, якість вражень, оригінальність підходу. Не боїмося запозичувати, та жахаємося бездумно копіювати. Бо саме якість вражень формує додаткову вартість.

Команда Harley-Davidson знає, що продає пригоди, а не мотоцикли. Аналогічно, команда BOOKINBAG знає, що робить гроші на враженнях, на творчому менеджменті, вчасній та мега-професійній інформації.

BOOKINBAG— місто колективної інтелектуальної праці. У нас диктатура таланту та майстерності. У кожному проекті, який ведемо, є індивідуальність, яка надихає. І ми її бережемо.

Ми постійно працюємо у хаосі ідей, сумнівів, несподіваних кроків наших партнерів, тому чітко тримаємося визначених нашою командою принципів. Зберігаємо спокій і… просуваємо високі стосунки. Завжди.

Піар — це політика. А вона має бути грамотною.

Наше лідерство — ситуативне. Бізнес-модель ще шліфуємо, бо копіювати — це, як не крути, бізнес у стилі караоке. (Натяк на книгу “Караоке-капіталізм” швецьких докторів Ріддерстралє та Нордстрема).

Цитата звідти:

Стрижень будь-якої компанії має опиратися на унікальну ціннісну пропозицію клієнтам. IT — це каталізатор, не більше і не менше (технології не роблять вас менш тупими, вони просто роблять вас тупими швидше). Це інфраструктура… Копіювання в стилі караоке не призводить до тривалої конкурентноспроможності.

Кар’єра у BOOKINBAG — це ланцюжок проектів, які перетинаються. У нас крос-функціональна команда, в якій ріст спеціаліста відбувається найшвидше. Ми культивуємо у собі пристрасть до оновлення, працюємо над особистим брендом у реальному та віртуальному житті.

Ніколи не звинувачуємо когось у невдачах. Розглядаємо, що можна було за тих самих обставин зробити краще, розумніше. І записуємо висновки у нашу внутрішню “Біблію проектного менеджменту”.

Ми не працюємо з нечесними людьми, з тими, хто не має звички тримати обіцянку та приходити вчасно. Себто з тими, хто часу нашого не цінує.

Щодо дедлайнів, то ми практикуємо редлайни. У такому разі наші партнери можуть нам довіряти навіть у дрібницях. А форс-мажори справді непомітні.

Наша політика у тому, щоб завжди зробити більше і здивувати.

Цінність нашого менеджменту у його інтелектуальності. Ми приваблюємо нові аудиторії до подій наших партнерів. Продаємо та подаємо їх ідеї красиво і смачно, під правильним соусом, якщо додати трохи гастро-естетики.

* для повного занурення в тему — абзац із книги “Арт-фірма” шведа П’єра Гуле де Монто. Ця праця, а ще книга “Уявіть собі” Тома Пітерса, суттєво вплинули на наш дискурс.

Уявіть собі арт-фірму, де вірять у європейську філософію, де створюють справжнє мистецтво, де естетика стала чинною теорією менеджменту. Уявіть собі: виконавчим директором цієї фірми щойно призначили Фрідріха Ніцше. У його резюме написано, що він завершив курс MBA під керівництвом Шопенгауера і був експертом зі зв’язків із громадськістю Байрейтського фестивалю. Він не в усьому був згоден із Ріхардом Вагнером, CEO фестивалю, та міжнародний успіх цього проекту, безсумнівно, був заслугою саме Ніцше.

Тепер уявіть собі, що директором по персоналу цієї фірми недавно став Йозеф Бойс. Це он той хлопець у фетровому капелюсі, котрий читає лекцію у виставковому залі компанії…

Тверду позицію на ринку може займати компанія, що має в основі своїй сильний дух, тому ми й прописали ці правила.

Будемо їх шліфувати з пристрастю. Якщо пощастить, і з вами.

BOOKINBAG, відповідально

Цитата Бішер

Сохранить