NAMING

Все починається з неймінгу. Адже ваш проект отримує ім’я. Тоді сміливо можна думати про сайт та реєструвати сторінки у соціальних мережах.

Якщо уявити, що бренд — це історія, то його ім’я — заголовок. І якщо він буде вдалим, то одразу запам’ятається пріоритеним аудиторіям, тобто потенційним клієнтам.

Більше того — вдале ім’я є рекламою саме по собі. Воно зменшує витрати на промо. І тому є сенс інвестувати у неймінг, є сенс полювати на вдалі слова чи компонувати їх.

Вдячні "Моя КНИЖКОВА ПОЛИЦЯ" та ілюстраторці Evgenia Prokhorenko за креатив

За фото вдячні “Моя КНИЖКОВА ПОЛИЦЯ” та ілюстраторці Evgenia Prokhorenko

Імена брендів постійно мігрують від рельності до вигадки та навпаки. Деякі з них сміливо увірвались до нашого словникового запасу. Саме тому ми снікерсуємо та ксеримо. Деякі ж бренди досі у тіні сильніших партнерів по ринку…

Довірте нам пошук та розробку імені вашої компанії чи проекту, адже важливо підібрати ім’я, котре матиме потенціал сьогодні та через роки. Наша місія і пристрасть водночас — створювати разом із партнерами видатні бренди.

Часто ми доповнюємо неймінг ще й позиціонуванням, фіксуючи вашу унікальну пропозицію на ринку, те, що виділяє та вирізняє. Так ми фіналізуємо напис на вашій візитівці та те, як ви будете презентувати ваш бренд на хвилинній зустрічі у ліфті чи поза ним.

Імена брендів мають велику силу: деякі здатні формувати культуру, виняткові стають вірусом, тепер навколо брендів прийнято формувати спільноти.

Як ми працюємо.

Ну, найперше з настроєм та з контрактом. Структура роботи і таймінг такі:

♦ 3 тижні

♦  20 000 грн

♦ 50% авансу

Кажуть, бриф підтверджує серйозність намірів партнера. Для нас він є також дорожньою картою. Якщо ви знайдете час заповнити бриф, то й зустріч буде набагато змістовнішою.

  • Далі ми погоджуємо зустріч, де деталізуємо очікування до імені бренду. Важливо, щоб на зустрічі були присутні усі, хто прийматиме рішення по проекту
  • На основі зустрічі стратег формує завдання усій команді. Ідеться про сімох креативних спеціалістів
  • Тиждень (з невеликим хвостиком) потрібен на пошук слів та компонування довгого списку найкращих варіантів, до 25
  • На зустрічі чи дистанційно партнер обирає 3 пріоритетних варіанти, які ми допрацьовуємо. На це потрібен ще тиждень
  • Партнер обирає ім’я бренду та позиціонування. Цим фіналізує проект

Неймінг є інструментом, — поєднує креатив та маркетинг. Ваш бренд має запам’ятатись. Тому перевірте, чи обране наразі ім’я яскраве та органічне, підкреслює переваги, гарно звучить, формує добре сприйняття вашої компанії, продукції чи послуг.

Словом, зекономте час та сили разом із командою BOOKINBAG.

У назві нашого бренду вмістилась ціла книжкова полиця! Адже у рюкзаку класного PR-спеціаліста завжди є книжка. Зверніть увагу ще раз на ім’я, яке ми скомпонували із декількох слів:

16463466_750757855088833_2364637081043555089_o

Автор фото — Євген Томинець, наш улюблений фотограф

Також ми пишаємось такими кейсами:

Професійну гігієну у Dental Care Office, що є проектом Клініки Заблоцького, тепер називають

професійним доглядом за зубами.

Вітайте команду, яка створює інноваційні розважальні проекти, де глядачі стають героями подій, а не тільки спостерігають:  

У!ЗАХВАТІ

ІННОВАЦІЇ В ІНДУСТРІЇ РОЗВАГ

Із Facebook-сторінки бренду

Із Facebook-сторінки бренду

U!ZAHVATI

INNOVATIONS IN THE ENTERTAINMENT INDUSTRY

Юристи, які надають послуги забудовникам, обрали, із усіх, наданих нами варіантів, таке ім’я:

LANDMARK

Влог продюсера брендів Едуарда Ахрамовича отримав таке ім’я:

Ed Generator

ВИБІР. Документальний театр

Центр «Текст» з України, опозиційний «Teatr.Doc» із Росії та «Interrobang» з Німеччини…  Goethe-Institut Україна зібрав ці театральні групи разом, аби зрозуміти три різні традиції документальних театральних практик. Перфоманси про те, як ми уявляємо собі суспільство, в якому хочемо жити.

P.S. Як  все почалося: нас надихнули досвід та книга Алекса Френкеля “Naming”.

Будемо вам безмежно раді, звертайтесь!

+380981766959