Голос інтелекту тихий, але він не втомлюється повторювати – і слухачі знаходяться”,

Зігмунд Фройд “Майбутнє однієї ілюзії”

У Freud House тихо і затишно, пахне творчістю. А ще – кавою.

Попервах команда креативного простору не націлювалася на певну аудиторію, але остання сформувалася сама. Сюди почали приходити за атмосферою, інтелектуальним середовищем та комфортом (так кажуть самі відвідувачі, чесне слово).

Клієнтами Будинку є фрілансери різних професій та видів діяльності (айтішники, фотографи, юристи, менеджери, маркетологи), яким комфортно працювати тут вдень, студенти (знижки-знижки!!!) та офісні працівники, котрі приходять сюди після роботи для особистісного розвитку (провести корпоративну зустріч, послухати лекцію, переглянути фільм із кінокритиком чи просто пройти тест з “плямами Роршаха” на стінах). Вікова категорія – переважно інтелектуали 18-35 років (рідше 35-45 років).

Вас турбує питання, чому люди ходять саме до Freud House? Давайте про це поговоримо…

Фройд 2

Почнемо, за Станіславським, із вішака. Дизайн інтер’єру тут винятковий: зайдіть у непримітні двері старої будівлі на гамірній вулиці Костянтинівській і ви опинитеся на порозі двоповерхового закладу у стилі апартаментів батька психоаналізу. Буде бажання – залишайтеся внизу, поближче до морозива, пирогів та професійної coffeemachine, де барріста приготує вам ароматний енерджайзер для роботи. Проте не стримуйте себе від цікавості піднятися сходами до однієї з трьох основних робочих зон – спортивної зали для indoor активностей і квазі-активностей (дартс, X-Box, плазма).

У наступну робочу зону ви втрапите, зайшовши за штору, яка відокремлює її від світлого холлу. От вона – тиха і тьмяна атмосфера фройдівської бібліотеки, з книжками та журналами на різну тематику з колекції власників FreudHouse та самих відвідувачів (психологія, філософія, англомовна та навіть дитяча література), а також цілий стелаж настільних ігор для посидючих “спортсменів”. У бібліотеці завжди багато відвідувачів, у кожного свій окремий робочий стіл, а для любителів Свого Місця є послуга попереднього резерву.
Фройд 5Проте на нашу скромну, але справедливу думку, кабінет Фройда – це апофеоз атмосферності всього Будинку. Тут арбайт проходить під пильним оком самого Зігмунда: безліч фотографій з життя Доктора, інтер’єр оформлений у стилі його кабінету (при бажанні обирайте для роботи монументальний письмовий стіл та шкіряне крісло, щоб відчути себе повелителем людських умів; або ж лягайте на кушетку (її чомусь особливо полюбляють дівчата 23-27 років) і божеволійте у творчому процесі. Але в жодному випадку не піднімайте голову догори – дзеркальна стеля покаже більше, ніж до цього готова ваша свідомість).

Фройд

Для робочого процесу та творчого польоту тут обмежень немає (wifi, усі необхідні технологічні засоби, міський телефон (а раптом?), плазми та проектори, легкі закуски та напої), а комфортному співіснуванню різних індивідуУмів сприяє категорична заборона вживання алкогольних напоїв та ненав’язливо-спокусливі прохання не смітити.

А чи знали ви, що вранці у Зігмунда можна і йогою позайматися з професійним викладачем? Дивовижно, ага?

Фройд би не плакав, він би дуже тішився.

Фройд 12 Фройд+6Фройд+7

Леся Кияк-Редькович

Сохранить