Здається, вже пройшло чимало часу відтоді, як в урбаністичному просторі Києва з’явилися коворкінги. Тут тобі і лекторій, і знайомства, і можливість попрацювати. У таких місцях вже стало звичним бачити стартаперів, фрілансерів та всіх, хто має можливість і натхнення працювати поза офісом.

“Всі дороги ведуть до Риму”, а тут — байдуже — йдете ви по Саксаганського, чи їдете ви проспектом Перемоги або бульваром Шевченка, все зводиться до того, що ви опинитеся саме там, у Bibliotech. Чому? Про це далі: )

IMG_9139_new

Bibliotech направду став відкриттям для нас.

Видається, що простір невеличкий, проте все продумано так, що кожен знайде собі місце, де можна працювати максимально комфортно. Мова не суто про деталі інтер’єру, а про зонування приміщення, про кольори і концепцію.

Буває, що приходиш у заклад, а він мовчить… І ти опиняєшся в ізоляції, сам-на-сам зі своїми справами. Тут же і стіни говорять, і фотографії, і книжки, якими наповнені полиці, а ще тут є дошка з візитівками.

1_new

Так-ось, заходиш у коворкінг: все, здавалось би, невідоме. І тут раз — фото колишнього одногрупника, який вже наразі вчиться у Прибалтиці; два — візитівка Юрія Паніна з Могилянської школи журналістики (зустрічі з альма-матер не вдалося уникнути і тут); три — проза улюбленого Умберто Еко; чотири — книжка “Маркетинг місць”, тематика якої близька до моїх улюблених тем (урбаністика, соціальна географія). Дуже friendly place. Якщо вдатися до метафор — територія шести рукостискань.

IMG_9207_new

Часом у коворкінгу важко зосередитись. Відволікалась на гостей, що приходять попрацювати або перекусити під акомпанемент смачної книжки. Всі вони різні. В основному, це спеціалісти зі сфери IT та маркетингу, а також стартапери. Тут зустрічаються партнери по бізнесу, програмісти, дизайнери…

Врешті, раді там всім.

IMG_9180_new

Дайджест новин коворкінгу натякає: варто підписатися. Тоді ви не проґавите цікавих зустрічей. Це і лекторії на тему освіти, подорожей, дизайну, бізнес-івенти, і добре знайомі нашим читачам тематики PR і маркетинг; музичні вечори…

Ну, і тренінги з власної ефективності. Куди ж без них: )

20:30

Потік людей не зменшується.

Нетворкінг набирає обертів.
IMG_9265_new

Познайомилась із арт-директором Bibliotech Михайлом Рибачуком та несподівано зустріла в коворкінгу друга, з яким не вдавалося перетнутись через вічні справи та лімітований час.

Краєм ока глянула випуск веб-дизайнерів школи Projector  — платформи дизайн-освіти. Варто сказати більше  — познайомилася зі сміливими початківцями, які не бояться змін, спроб та невизначеності, які за три місяці навчилися робити цікаві проекти і презентували у Bibliotech свої роботи по реальних брифах 1+1 Media.

У коворкінгу настільки креативне і “живе середовище”, що будь-які спроби піти звідси раніше є марними. Та й час тут рахувати важко.

Ех, Bibliotech… Годинник вам тут не помічник.

IMG_9170_new

І так, це територія шести рукостискань.

Переконайтесь самі, навіть сьогодні : )

 

Ліля Чуліцька

 

Сохранить