Коли я усвідомила, як влаштований менеджмент ідей, творче кураторство, я вирішила створити Bookinbag. Найперше — для себе.

Я не є прихильницею чітких вертикалей. І тому маю на меті згуртувати таку команду, що зможе зробити прорив у культурній сфері України.

Наше лідерство — ситуативне. Бізнес-модель ще шліфую, шліфуємо, бо копіювати — це, як не крути, бізнес у стилі караоке. (Натяк на книгу «Караоке-капіталізм» швецьких докторів Ріддерстралє та Нордстрема).

Цитата звідти:

Стрижень будь-якої компанії має опиратися на унікальну ціннісну пропозицію клієнтам. IT — це каталізатор, не більше і не менше (технології не роблять вас тупішими, вони просто роблять вас тупими швидше). Це інфраструктура… Якщо караоке копіює інших, це не призводить до тривалої конкурентноспроможності.

Однак точно знаю: я відповідаю за стратегію, ви — за силу та інтелектуальність тактичних кроків.

Ми працюємо із бізнесом, що бажає втілювати освітні, культурні проекти. Часто — КСВ-проекти чи нетипові, корисні для суспільства рекламні кампанії. Мантра команди: зробити кожен такий проект wow-проектом.

У нас були різні партнери: і люди-бренди, і громадські організації, і бізнеси. І до позначки wow- ми тягнулися навіть у smm-кампаніях.

Бо ми усвідомлюємо, що wow-проекти є нашими візитками сьогодні, завтра і завжди. Кожен невеликий проект містить ДНК компанії-партнера і наше ДНК також.

Команда Harley-Davidson знає, що продає пригоди, а не мотоцикли. Аналогічно, команда Bookinbag знає, що робить гроші на враженнях, на творчому менеджменті, вчасній та мега-професійній інформації.

Ми працюємо на перетині піару та івентів. Сама подія, себто івент, не може бути нашим кінцевим продуктом. Ми ґарантуємо новизну, якість вражень, оригінальність підходу. Не боїмось запозичувати, та боїмось бездумно копіювати. Бо саме якість вражень формує додаткову вартість.

Bookinbag — це місто колективної інтелектуальної праці. У нас диктатура таланту та майстерності. У кожному проекті, який ведемо, є індивідуальність, яка надихає. І ми її бережемо.

Ми постійно працюємо у хаосі ідей, сумнівів, несподіваних кроків наших партнерів, тому чітко тримаємось визначених нашою командою принципів. Зберігаємо спокій і… просуваємо високі стосунки. Завжди.

Піар — це політика. А вона має бути грамотною.

Кар’єра у Bookinbag — це ланцюжок проектів, які перетинаються. У нас крос-функціональні команди, в яких ріст спеціаліста відбувається найшвидше. З кожним роком проекти ставатимуть складнішими та серйознішими. Обов’язково — міжнародними.

Ми всіляко сприяємо особистим проектам колег. У цьому суть нашої корпоративної відповідальності, яка є логічною і природовідповідною нашому бізнесу. Дякую за вчасний апгрейд неймовірній Наді Перевізник.

Кожен у нашій команді має доступ до всього, але не може передавати такі дані третім особам.

У нас є премії. Виключно за видатну співпрацю.

Ми культивуємо в собі пристрасть до оновлення, працюємо над особистим брендом в реальному та віртуальному житті.

Ми працюємо у сфері, де щодня здобуваємо нові знання. Де треба ще й як бігти, щоб залишатись на тому ж місці. Спасибі Льюїсу Керролу за гарний приклад.

Ніколи не звинувачуємо когось (партнера, підрядника, адміністратора зали…) у невдачах. Розглядаємо, що можна було за тих самих обставин зробити краще, розумніше. І записуємо висновки у нашу внутрішню «Біблію проектного менеджменту».

Практикуємо листівки-дякую, фрукти та квитки, як в компанії, так і поза нею. Бо люди, що роблять крок до нашої цілі — це наші люди.

Ми НЕ агентство із тимчасової роботи, але часто приваблюємо геніальних та пунктуальних фрілансерів. Головний принцип — нам за щастя працювати разом.

Щодо дедлайнів, то ми практикуємо редлайни. У такому разі наші партнери можуть нам довіряти навіть у дрібницях. А форс-мажори справді непомітні.

Наша політика у тому, щоб завжди зробити більше і здивувати.

Дизайн — перший критерій видатного продукту. Тому навіть наші фінансові документи будуть красивими, граційними, простими і зрозумілими. Зараз я працюю над цим «захопливим» завданням.

* Політикантсво та скиглення без ініціативи та відповідальності — це ляпас корпоративній культурі Bookinbag. Простіше — те, що нам не подобається, ми змінюємо. Самостійно чи об’єднавши зусилля. Ще простіше: якщо мені не подобається мій стілець, я знаходжу класний, неймовірно класний стілець, і купую.

У нас в крові готовність бути, стати кимсь ще, при потребі. Бо нам НЕ наплювати, чого ж ми досягли. І ми перфекціоністи діла: сцена може виглядати фантастично, але й сміття за кулісами не має бути. Тому, трапляється, від pr-ниці до прибиральниці всього… вчасний крок.

Ми не працюємо з нечесними людьми, з тими, хто не має звички тримати обіцянку та приходити вчасно. Себто з тими, хто часу нашого не цінує.

Якщо ми банальні у своїх рішеннях, послугах та проектах, то за них не будуть платити замовники (невтішний смайл), ми не знайдемо меценатів і нам не стане в пригоді модне слово «фандрайзинг».

Цінність нашого менеджменту у його інтелектуальності. Ми приваблюємо нові аудиторії до подій наших партнерів. Ми продаємо та подаємо їх ідеї красиво і смачно, під правильним соусом, якщо додати трохи гастро-естетики.

Тверду позицію на ринку може займати компанія, що має в основі своїй сильний дух, тому ми й прописали ці правила.

Шліфуймо їх разом і з пристрастю.

Аліса і дзеркало

Щиро ваша Килина Бішер

* ґречно додаю абзац із книги «Арт-фірма» шведа П’єра Гуле де Монто. Ця праця, а ще книга «Уявіть собі» Тома Пітерса, суттєво вплинули на мій дискурс.

Уявіть собі арт-фірму, де вірять у європейську філософію, де створюють справжнє мистецтво, де естетика стала чинною теорією менеджменту. Уявіть собі: виконавчим директором цієї фірми щойно призначили Фрідріха Ніцше. У його резюме написано, що він завершив курс MBA під керівництвом Шопенгауера і був експертом зі зв’язків із громадськістю Байрейтського фестивалю. Він не в усьому був згоден із Ріхардом Вагнером, CEO фестивалю, та міжнародний успіх цього проекту, безсумнівно, був заслугою саме Ніцше.

Тепер уявіть собі, що директором по персоналу цієї фірми недавно став Йозеф Бойс. Це он той хлопець у фетровому капелюсі, котрий читає лекцію у виставковому залі компанії…

* Surreal Illusion Photography by Oleg Oprisco and Laura Williams.

Сохранить

Сохранить