«Хто виграв час, той виграв все» – казав Мольєр. Цю думку підтвердив і “Часопис” – тут живуть переможці. Час, як стверджують його засновники, у “Часописі” не втрачається і не зникає. Він переливається в новий сенс. Ідеї. Винаходи.

“Часопис” – комфортний. Комфортний для всіх одразу і для кожного зокрема. Він – різний. Христина Кошулинська У креативному просторі на першому поверсі відвідувачі можуть поблукати лабіринтами семи найоригінальніших кімнат і знайти свою, комфортну для роботи і спілкування.

Хтось вмостився у зручному фотелі Камінної зали, група приятелів прийшла дивитись фільм у Кінозал, дітвора з вчителем розмальовують картинки у Ванній кімнаті… так, тут буває і таке:),  а хтось, трішки схвильовано, презентує слухачам концепцію культурної економіки у залі Дванадцять.

hr12Запашна кава, нереальний вибір чаю, теплі тости і бублики просто заохочують залишитися тут довше і продовжити писати свій часопис.

hr8

Проте, не всі відвідувачі знають про задзеркалля “Часопису” – четвертий поверх, де розташований коворкінг, з іншим простором і правилами.

Христина Кошулинська

На четвертому поверсі ви не почуєте ані гамору, ані шуму. Тут панує культ тиші. Зовсім непомітно для себе відвідувач опиняється у світі ІТ технологій, де цілком звичним є два монітори для одного резидента, великі навушники і таблиці з математичними формулами.

Навіть стіни четвертого поверху мотивують до роботи:)

Часопис

Тут пильно слідкують за часом, але не забувають і про політику.

часопис

Цікаво, що резиденти сюди приходять не на один день і, зрозуміло, що вже знайомі між собою, тому про професійну підказку чи пораду далеко ходити не доводиться. Навіть привітна адміністратор Ксенія,  показуючи новачкові що, де і як на четвертому поверсі, в процесі розмови встигає познайомити з резидентом зі стажем: «О, а це наш Денис».

Тут усі свої.

часопис

Мандруючи “Часописом”, усіма його закутками, тихими чи гамірними, ароматними та смачними, зовсім робочими чи просто для приємного спілкування, розумієш, що тут хочеться залишити частинку себе. Тут хочеться бути «своїм» чи «своєю».

Христина КошулинськаХристина Кошулинська

Сохранить